Baden Powell dag 2013

Gepubliceerd op 11-03-2013

GEFELICITEERD! Baden Powell was jarig en dat gingen wij op 23 februari vieren met een super leuke vossenjacht voor alle kinderen van Isala groep scouting Doesburg. Alle kinderen hadden 50 cent of meer mee gebracht en hun bord, mok en bestek. Gezamenlijk hebben we deze dag geopend en al snel gingen de kinderen in groepjes op pad richting de stad waar de vossenjacht plaats zou vinden. Dit jaar was het thema van de vossenjacht: ‘Letters’. De vossen, de padvindsters en verkenners, hadden een letter gekozen en hingen, plakten en trokken dingen aan die begonnen met de letter die ze gekozen hadden. Bijvoorbeeld bij de letter ‘P’ hadden ze een Pyjamabroek, een Paarse Pet, Pizza enz. Ook waren er 2 zwarte vossen met de letter ‘X’. Bij deze vossen kon je maar beter uit de buurt blijven, want als iemand van je groepje door hen getikt werd stelden ze een vraag. De Welpen moesten bijvoorbeeld zo snel mogelijk 5 voorwerpen noemen met een bepaalde letter en de Bevers moesten langer ‘Aaaaaaaaaaaa’ zeggen dan dat de vossen dat konden. Wanneer je dit goed deed mocht je doorlopen, maar ging het volgens de vossen niet goed genoeg dan zette zij een ‘X’ door de stempel van de laatste vos die je had gevonden en moest je deze dus opnieuw gaan zoeken! Ondertussen werden er op de Knoop voorbereidingen getroffen voor de lunch door de overige padvindsters en verkenners. Ook probeerden zij het gezellig te maken in het bever lokaal zodat we met zijn alle konden genieten van het eten dat ze klaar aan het maken waren. Het was erg koud buiten, dus toen de kinderen terug kwamen waren ze erg blij met een lekkere kop warme soep en TWEE heerlijke broodjes knakworst. Alle kinderen zaten samen lekker te smullen in het beverlokaal terwijl ze weer een beetje warm werden en nog naspraken over al het leuks wat er tijdens de vossenjacht was gebeurd. Nu bleef de vraag alleen nog, hoe veel geld hadden de kinderen gegeven? Ze hadden maar liefst €63,05 meegebracht! Dit bedrag is inmiddels overgemaakt naar het Jeugdsportfonds. Ondanks de kou was het een super gezellige en geslaagde middag geworden. Zijn jullie er volgend jaar weer bij?

Bekijk de foto's

Terug naar het nieuwsoverzicht