De Hoge Linie

Gepubliceerd op 28-10-2014

Wat is er nou leuker dan ergens heen gaan, waar je normaal niet mag komen? De bevers, welpen jongens en welpen meiden mochten dat op zaterdag 25 oktober.

'S ochtends kwam boswachter Dirk van Staatsbosbeheer om een rondleiding over De Hoge Linie te geven. Hij vroeg de kinderen of ze de gewone route of de uitdagende route wilden. Uiteraard koos iedereen voor de uitdagende route. Dit bleek een spannend paadje te zijn tussen allemaal braamstruiken door. In deze braamstuiken maken vogels hun nesten, zodat roofdieren hier moeilijker bij kunnen. Iedereen hielp elkaar bij de steile en gladden stukken en er werd gerent om wie het eerst op de hoge berg was. De kinderen hadden veel vragen over alles wat ze tegenkwamen. Gelukkig had Dirk op veel vragen een antwoord en heeft hij veel verteld over vroeger.

Terug naar het nieuwsoverzicht