Escape Room bij de Stam

Gepubliceerd op 28-01-2015

De stam is dit jaar weer begonnen met een spannende opkomst. Toen ze aankwamen was de poort op slot met een ander slot. De sleutel hiervoor kon gevonden worden na het oplossen van een cryptische omschrijving.  Daarna konden ze helaas het gebouw nog niet in. Na het kapot hakken van een houten kistje werd de sleutel van de Knoop gevonden. Daar bleek dat Plexat op slot zat en het een Escape Room opkomst was. Om bij de juiste sleutel te komen moesten allerlei hints en codes worden opgelost en sleutels worden gevonden. Telkens waren de gevonden sleutels van andere sloten en niet van Plexat. Na twee uur en een kwartier met een vervelend muziekje en een aflopende timer waren alle puzzels opgelost en kon er eindelijk een biertje worden gedronken.

> Bekijk de foto's

Terug naar het nieuwsoverzicht